Jump to main content Jump to navigation Jump to footer

Våra anställda

Försäljnings- och Marknadsavdelning

Per Kjetil Holthe-Berg

Försäljningschef
Mobil: +47 480 40 520
pk@mineraskifer.no

Arne Robert Skaslien

Projektrådgivare
Mobil: +47 952 72 846
arne.robert@mineraskifer.no

Anders Gullander

Säljsansvarig Sverige
Mobil: +46 76 305 80 43
anders@mineraskiffer.se

Edle Nordheim

Kundrådgivare
Mobil: +47 464 17 447
ordre@mineraskifer.no

Ingrid Setrom Hesby

Kundrådgivare
Mobil: +47 452 84 739
ordre@mineraskifer.no

Anita Gjerstad

Kundrådgivare
Mobil: +47 453 90 941
ordre@mineraskifer.no

AnnaSara Hammarberg

Kundrådgivare
Mobil: ++46 70 328 53 28
anna.sara@mineraskiffer.se

Lise Ødgren

Business Development Manager
Mobil: +47 982 06 152
lise@mineraskifer.no

Ane Gorset

Marknadschef
Mobil: +47 905 65 611
ane@mineraskifer.no

Administration

Leveranser och frågor angående inkommande och utgående fakturor: faktura@mineraskifer.no

Arnstein Sæteren

CEO
Mobil: +47 917 15 430
arnstein@mineraskifer.no

Stig Skårsmoen

Ekonomichef
Mobil: +47 909 43 581
stig@mineraskifer.no

Randi Resell Sørheim

Redovisningsschef
Mobil: +47 467 42 027
randi@mineraskifer.no

Knut Erik Godtland

Projektledare
Mobil: +47 932 54 250
knut.erik@mineraskifer.no

Oppdal

Sæterfjellvegen 66,
7340 Oppdal
Tel: +47 72 40 05 00

Håvard Sæteren

Avdelningschef
Mobil: +47 901 93 367
haavard@mineraskifer.no

Otta

Otta Skifer AS, Sliperigata 1,
2670 Otta
Tel: + 47 61 23 69 00

Knut Fossum

VD
Mobil: +47 952 72 845
knut@mineraskifer.no

Offerdal

Minera Skiffer AB, Skifferbrottet 2,
83598 Offerdal
Tel: +46 63 208 60

Per Göran Pettersson

VD
Tel: +46 63 208 60

Vi beklagar, men du använder en version av Internet Explorer som inte stöds på den här webbplatsen. Webbläsaren uppdateras inte längre av Microsoft och kan därför utgöra en säkerhetsrisk. Vi rekommenderar att du använder en annan webbläsare. Välkommen tillbaka!