Jump to main content Jump to navigation Jump to footer

Våre ansatte

Salg- og markedsavdelingen

Per Kjetil Holthe-Berg

Salgssjef
Mobil: +47 480 40 520
pk@mineraskifer.no

Arne Robert Skaslien

Prosjektrådgiver
Mobil: +47 952 72 846
arne.robert@mineraskifer.no

Anders Gullander

Salgsansvarlig Sverige
Mobil: +46 76 305 80 43
anders@mineraskiffer.se

Edle Nordheim

Kundekonsulent
Mobil: +47 464 17 447
ordre@mineraskifer.no

Ingrid Setrom Hesby

Kundekonsulent
Mobil: +47 452 84 739
ordre@mineraskifer.no

Anita Gjerstad

Kundekonsulent
Mobil: +47 453 90 941
ordre@mineraskifer.no

Anna Sara Hammarberg

Kundekonsulent
Mobil: ++46 70 328 53 28
anna.sara@mineraskiffer.se

Lise Ødgren

Forretningsutvikler
Mobil: +47 982 06 152
lise@mineraskifer.no

Ane Gorset

Markedssjef
Mobil: +47 905 65 611
ane@mineraskifer.no

Administrasjonen

Arnstein Sæteren

Konsernsjef
Mobil: +47 917 15 430
arnstein@mineraskifer.no

Stig Skårsmoen

Økonomisjef
Mobil: +47 909 43 581
stig@mineraskifer.no

Randi Resell Sørheim

Regnskapssjef
Mobil: +47 467 42 027
randi@mineraskifer.no

Knut Erik Godtland

Prosjektleder
Mobil: +47 932 54 250
knut.erik@mineraskifer.no

Oppdal

Sæterfjellvegen 66,
7340 Oppdal
Tel: +47 72 40 05 00

Håvard Sæteren

Avdelingsleder
Mobil: +47 901 93 367
haavard@mineraskifer.no

Otta

Otta Skifer AS, Sliperigata 1,
2670 Otta
Tel: + 47 61 23 69 00

Knut Fossum

Daglig leder
Mobil: +47 952 72 845
knut@mineraskifer.no

Offerdal

Minera Skiffer AB, Odenskogvägen 1, S-831 48 Östersund
Tel: +46 63 208 60

Per Göran Pettersson

Daglig leder
Tel: +46 63 208 60

Vi beklager, men du bruker en versjon av Internet Explorer som ikke støttes av dette nettstedet. Nettleseren oppdateres ikke lenger av Microsoft og kan derfor utgjøre en sikkerhetsrisiko. Vi anbefaler at du bruker en annen nettleser. Velkommen tilbake!